Кухонне приладдя з котом

Главная Кухонне приладдя з котом

Кухня – святе місце для Вашого котика!
Кухня – це не просто якась функціональна частина помешкання, де народжуються кулінарні шедеври. Це місце, де Ви виконуєте свій святий обов’язок та шанобливо подаєте їжу своєму котику! Адже ситий котик – це затишок і комфорт всього будинку. Тому так важливо, щоб саме у кухні завжди зберігалася приємна і приваблива атмосфера. Годувати котика необхідно швидко, але обов’язково із гарним настроєм.

Відповідно, щоб цей настрій створити, у декорі для кухні та кухонному приладді обов’язково мають бути присутні котячі тона.

Наприклад, підставки під тарілки із котом завжди будуть нагадувати Вам при прийомі їжі, що Ваш котик все ще голодний (незважаючи на те, що тільки що поїв). Як Ви можете спокійно смакувати, коли знаєте, що пухнастий знемагає від голоду та бачив дно своєї миски?!

У фартуху із котом Ви завжди створите Ваші найкращі кулінарні шедеври. Бо хто як не котик є головним поціновувачем кулінарних смаків.

Часи з котом завжди нагадають Вам про те, що час годування котика вже близко і Вам треба поспішати, аби порадувати Вашого пухнастика чимось смачненьким.

Чашки з котами – навіть чаювання зі смаколиками це не привід забувати про необхідність погодувати котика. Ви маєте пам’ятати про це завжди!

Обов’язково повісьте на стіну постер з котом – навіть якщо Ваш котик відлучиться по своїх важливих котячих справах, Ви не тільки не залишитесь наодинці. За Вами завжди буде кому наглянути та нагадати, навіщо Ви взагалі тут.

Замовити та купити чудовий декор для кухні з котами у подарунок для себе чи близьких Ви можете із доставкою по Києву, Одесі, Харкові – та взагалі по всій Україні.