Декоративні подушки з котами

Главная Декор для дому Декоративні подушки з котами

Декоративні подушки з котами – легка зміна стилю

Декоративні подушки з котами – відмінна можливість легко та просто змінювати стиль інтер’єру за Вашим бажанням. Все що Вам знадобиться – Ваш власний креативний геній та чудовий асортимент нашого магазину. Використовуючи ці колоритні аксесуари, легко змоделювати нетривіальний дизайн вітальні, спальні або навіть кабінету. Декоративні подушки з котами – найкращий вибір для шанувальників пухнастих. Вони чудово підійдуть як для того, щоб порадувати себе, так і на оригінальний подарунок.

Декоративні подушки із зображенням котів обов’язково створять комфорт і затишок у будь-якому домі. І цей приємний настрій Ви зможете не тільки розділити із родичами та друзями, а й презентувати близьким у якості подарунку. Цей недорогий, але приємний презент обов’язково порадує отримувача. Адже всі люблять котиків (принаймні самі котики так вважають)!

Окремо треба зауважити, що змінні чохли на подушках ще й надійно захищають самі подушки від швидкого зносу та утворення плям. Зокрема це стане у нагоді, коли Ваш улюбленець захопить таке найзатишніше місце. Змінний чохол абсолютно невибагливий в чищенні та зберіганні.

Перед вибором декоративної подушки для дивану чи ліжка рекомендуємо зробити наступне:

  • уточніть розмір подушки – найбільш розповсюдженою формою є квадратні подушки із розміром 45х45 см., але зустрічаються й інші варіанти. Наприклад, це може бути чохол розміром 40х40 см., 50х50 см. або навіть прямокутник із сторонами 50х70см.
  • варто оцінити розмір приміщення та кольорову гаму дивану чи ліжка, на який підбираються подушки.
  • тканинами, на яких краще всього наноситься принт – це полотняна тканина та плюш. Крім того, вони стійкі до зовнішнього впливу та прибирання.
  • обираючи чохол для декоративної подушки варто передивитись всю колекцію, адже на великому просторі дивану одна подушка може виглядати дещо сиротливо.

Ну і одразу зрозуміло, що її займе котик. Тому рекомендуємо обирати одразу не меньше двох-трьох подушок – щоб Вам теж було на чому лежати 🙂

На додаток, рекомендуємо Вам переглянути каталог постерів з котами – так Ви зможете підібрати цілий комплект декору із зображеннями, які Вам сподобались.

Замовити та купити декоративні подушки з котами у подарунок для себе чи близьких Ви можете із доставкою по Києву, Одесі, Харкові – та взагалі по всій Україні.