Чохли для подушок з котами

Главная Декор для дому Чохли для подушок з котами

Чохли для подушок з котами – легка зміна стилю

Чохли для декоративних подушок – відмінна можливість легко та просто змінювати стиль інтер’єру за Вашим бажанням. Все що Вам знадобиться – комплект зручних подушок та Ваш власний креативний геній. Використовуючи два-три комплекти колоритних аксесуарів, легко змоделювати нетривіальний дизайн вітальні, спальні або навіть кабінету. А декоративні чохли для подушок з котами – найкращий вибір для шанувальників пухнастих. Вони чудово підійдуть як для того, щоб порадувати себе, так і на оригінальний подарунок.

Декоративні чохли для подушок із зображенням котів обов’язково створять комфорт і затишок у будь-якому домі. І цей приємний настрій Ви зможете не тільки розділити із родичами та друзями, а й презентувати близьким у якості подарунку. Цей недорогий, але приємний презент обов’язково порадує отримувача. Адже всі люблять котиків (принаймні самі котики так вважають)!

Окремо треба зауважити, що декоративні чохли на диванні подушки не тільки прикрашають Вашу оселю, а й надійно захищають подушки від швидкого зносу та утворення плям. Зокрема це стану у нагоді, коли Ваш улюбленець захопить таке найзатишніше місце. Змінний чохол для подушок – надасть нового вигляду звичним меблям, при цьому будучи абсолютно невибагливим в чищенні та зберіганні.

Перед вибором декоративної наволочки для дивану чи ліжка рекомендуємо зробити наступне:

  • уточніть розмір подушки – найбільш розповсюдженою формою є квадратні подушки із розміром 45х45 см., але зустрічаються й інші варіанти. Наприклад, це може бути чохол розміром 40х40 см., 50х50 см. або навіть прямокутник із сторонами 50х70см.
  • варто оцінити розмір приміщення та кольорову гаму дивану чи ліжка, на який підбираються чохли.
  • тканинами, на яких краще всього наноситься принт – це полотняна тканина та плюш. Крім того, вони стійкі до зовнішнього впливу та прибирання.
  • обираючи чохол для декоративної подушки варто передивитись всю колекцію, адже на великому просторі дивану одна подушка може виглядати дещо сиротливо. Ну і одразу зрозуміло, що її займе котик. Тому рекомендуємо обирати одразу не меньше трьох чохлів для подушок – щоб Вам теж було на чому лежати 🙂

На додаток, рекомендуємо Вам переглянути каталог постерів з котами – так Ви зможете підібрати цілий комплект декору із зображеннями, які Вам сподобались.

Замовити та купити чудові чохли для декоративних подушок з котами у подарунок для себе чи близьких Ви можете із доставкою по Києву, Одесі, Харкові – та взагалі по всій Україні.