Гарантія та повернення

Главная Гарантія та повернення

Гарантія

При отриманні замовлення, будь ласка, обов’язково перевіряйте відповідність товару, зовнішній вигляд, цілісність та комплектацію у присутності представника служби доставки.

На всі товари, придбані у нашому магазині, розповсюджується гарантія 14 календарних днів.

Будь ласка, зверніть увагу – гарантія не розповсюджується на механічні пошкодження, які були отримані товаром у процесі експлуатації.

Повернення

Повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині Kotomania.com.ua відбувається відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

Якщо Ви отримали товар пошкодженим у службі доставки, будь ласка, до його отримання (не підписуйте накладну та не виносіть товар з відділення) зв’яжіться із нами у Viber/Telegram за номером +38(067)3038952, опишіть проблему та надішліть нам фото пошкодженого товару. Після цього менеджер магазину зв’яжеться з Вами для з’ясування усіх деталей.

Якщо товар Вам не підійшов, протягом 14 календарних днів із моменту отримання Ви можете його повернути. Для цього будь ласка, зв’яжіться із нами у Viber/Telegram за номером +38(067)3038952 і ми без зайвих обговорень або повернемо Вам кошти, або запропонуємо альтернативу.

Обов’язкові умови для повернення

  1. Повернення має бути здійснене протягом 14 календарних днів з моменту отримання товару.
  2. Товар, що повертається, має бути у товарному вигляді – товар та його упаковка не повинні мати слідів експлуатації, а сам товар мати повну комплектацію (включаючи всю упаковку, в т.ч. подарункову), а також квитанцію на замовлення (надсилається разом із товаром).
  3. Для відправки службою доставки, товар обов’язково має бути надійно упакований для пересилання – бажано, в оригінальній транспортній упаковці. За відсутності оригінального транспортного пакування, для крихких речей (прикраси, сувеніри, канцелярія та ін.) упакування в пакет Нової пошти не допускається, зважаючи на можливе пошкодження товару при транспортуванні.
  4. Зворотне пересилання товарів для повернення відбувається за рахунок покупця.
  5. Після отримання та перевірки товарів щодо зазначених у п.2-3 умов, ми повернемо Вам кошти на банківську картку. Якщо Вам зручніший інший варіант отримання коштів, будь ласка, повідомте про це нашого менеджера.