Гаманці з котами – і Ваші кошти під пильним наглядом!

Главная Блог Гаманці з котами – і Ваші кошти під пильним наглядом!

Гаманець жіночий Довгокоти

Гаманець – це, мабуть, один із найпопулярніших аксесуарів, що є майже в кожної людини. Навіть активний перехід до безготівкової оплати не змусить відмовитись від нього – бо платіжні картки теж десь треба зберігати. А ще є й дисконтні картки, перепустки до офісу, телефон… Загалом, так чи інакше, але без гаманця не обійтись. А якщо Ви ще й  любите котів, то Вас обов’язково зацікавлять саме гаманці з котами!

Бо хто як не котики гарантовано доглянуть за Вашими грошима та пильно проконтролюють, щоб Ви не витратили зайвого до того, як купите щось новеньке, цікавеньке та смачненьке своєму пухнастому! 😉

Гаманці із котами можуть бути різного розміру, габаритів, місткості та кольору. До того ж, виробники виконують їх з різних матеріалів та із різним набором внутрішніх відділень та секцій.

Наприклад, це можуть бути як невелике портмоне для зберігання виключно купюр, так і досить крупні моделі на блискавці, або навіть великі гаманці-клатчі. Кожна модель може бути виконана як із натуральної шкіри, так і з не менш якісних штучних матеріалів – еко-шкіра, замша, велюр та інші.

Гаманець з котом відмінно підійде у якості корисного подарунку для близької людини, яка розділяє Вашу любов до пухнастих.

І окремо треба згадати новий тренд, а саме – прикрашення вже наявного у Вас гаманця патчами з котами. Це не тільки надасть звичній речі нового вигляду, а й продемонструє оточуючим Вашу неординарність.

Гаманці з котами у Котоманія