Підставки під гарячі тарілки з котами – додайте витонченості інтер’єру Вашої кухні

Главная Блог Підставки під гарячі тарілки з котами – додайте витонченості інтер’єру Вашої кухні

Підставка на стіл для сервірування Кіт та подарункова коробка

Підставки під гарячі тарілки та килимки для сервірування з котами – корисна, зручна та просто красива річ на Вашому столі. Їх головним завданням є поглинати воду та жир, захищаючи поверхню столу від механічних та температурних пошкоджень. І з нею вони справляються на відмінно.

Але це – лише їх практична функція. А всі ми любимо не тільки корисні, а й красиві речі. І саме тому підставки під гарячі тарілки неодмінно треба обирати із симпатичними котиками, які гарантовано прикрасять інтер’єр Вашої кухні.

Так, можна з легкістю придбати простеньку однотонну підставку, яка просто буде лежати на столі та прикривати його поверхню. Корисно? Так. Радує око? Та аж ніяк. Чи поліпшить вона настрій після важкого дня? Чи допоможе покращити самопочуття похмурого ранку? Чи викличе посмішку та зацікавленість гостей? Чи може стати гарним подарунком близьким чи знайомим? Гадаємо – ні. А ось у тому, що на це здатні милі та веселі мальовані котики ми впевнені на всі 100%!

І ось саме тому ми наполегливо рекомендуємо Вам переглянути наш каталог підставок та килимків для сервірування, передивитись фото, почитати відгуки інших покупців та обрати собі котика до вподоби!

А для того, щоб котик не почувався самотнім – Ви завжди можете знайти йому ще одного кота у пару на фартуху. Адже всі знають, що багато котів на буває (ну, принаймні, самі коти так вважають 🙂 )

На останок додамо, що підставки та килимки з котами абсолютно невибагливі у догляді. Вони вироблені зі штучного льону, тому у разі забруднення, їх достатньо вимити рідким миючим засобом, сполоснути та просушити. І все, Ваш килимок знову готовий до використання.

Підставки та килимки для сервирування у Котоманія