Постери з котами – додайте простору нових фарб!

Главная Блог Постери з котами – додайте простору нових фарб!

Постери з котами – додайте простору нових фарб!

Вже давно пройшли ті часи, коли килим на стіні був головним елементом декору кімнати. Але чим його замінити? Картина від відомого художника? Дуже дорого. Дешева – навряд має гарний смак. Квітчасті шпалери – швидко набриднуть. Голі стіни – тільки для шанувальників мінімалізму. І як завжди, на допомогу приходять вони – котики! Постери з котами – чудовий варіант щоб не тільки “розфарбувати” стіни, а й забезпечити покращення настрою при кожному погляді. Адже хто як не котики здатні підняти настрій та створити приємну атмосферу у домі.

Постери з котами – це круто, стильно й на часі. Бо саме постери останнім часом набувають все найбільшого розповсюдження у якості сучасного, досить простого, але при цьому недорогого елементу декору. Вони не потребують особливих умов зберігання як картини, чи окремих умов інтер’єру.

Де повісити постер з котом?

Відповідь проста – постер з котом можна повісити будь де, адже на ньому котик. Адже котики підходять до будь-якого інтер’єру! 🙂 Він чудово розміститься як у вітальні чи кухні, так і у спальні із кабінетом. Або навіть в офісі – підніміть настрій колегам. Розмістить його там, де хочеться позбутись зайвої похмурості або простоти. Хіба що у комору його вішати не треба, бо хто ж його там побачить? Всі інші місця – прекрасно підійдуть.

Яку вибрати рамку для постера?

Постери – це не картини у помпезних та важких рамах з якими оселя перетворюється на палац. І які потребують відповідного об’єму приміщення, якого у квартирі-студії просто не домогтися. Для постера чудово підійде тоненька рамка з однотонного пластику чи дерева, яка буде лише скромно обрамляти зображення, не акцентуючи на собі увагу. Якщо ви хочете розмістити постер під скло – чудова ідея, бо так постер буде слугувати Вам ще довше.

Постери з котами – чудовий подарунок на будь-яке свято

Ми впевнені, що будь-який шанувальник котів буде радий отримати у подарунок постер з котом та прикрасити ним свою оселю. Цей подарунок може стати чудовим сюрпризом та не потребує окремого погодження із отримувачем, як-то аромат парфумів чи розмір ювелірного кільця. До того ж, у Kotomania.com.ua ми намагаємось підбирати тільки оригінальні постери .

Із чим поєднати постер?

Як Ви вже зрозуміли із опису вище, постер – абсолютно універсальна річ, яку можна легко поєднати із декоративними подушками, килимками чи навіть фартухами зі схожим принтом. Все залежить від того, де Ви плануєте розмістити Ваш постер.

Загалом, якщо Ви хочете комплексно “заселити” оселю милими котами, чи зробити подарунок більш пишним, рекомендуємо заглянути, наприклад,  до розділу “Декор для дому” та “Кухня” – там ви зможете підібрати зображення схожої до постерів тематики.

Постери з котами у Котоманія