Брелок з котом – функціональний та приємний сувенір

Главная Блог Брелок з котом – функціональний та приємний сувенір

Брелок з котом – функціональний та приємний сувенір

Брелок з котом – це не тільки виключно функціональна річ, а й чудовий маленький знак поваги чи сувенір. Часто можна отримати брелок у подарунок від друзів чи знайомих. Форма аксесуара чи зображений на ньому персонаж (звичайно, що це буде кіт) часто мають символічне значення для отримувача. Такий милий сувенір зажди підійме його власнику настрій та зігріє душу, нагадуючи про дарувальника.

Брелок – і прикраса, і аксессуар

На сьогодні брелоки виступають не тільки як виконувачі утилітарної функції органайзера для ключів, а й виступають як модна прикраса чи аксесуар. Красивий та яскравий брелок із котом завжди можна повісити на сумку чи рюкзак і продемонструвати оточуючим. До речі, той елемент на застібці-блискавці, за який ми тягнемо щоб застібнути чи розстібнути блискавку, як раз і має назву “брелок” (чи, іноді, пулер). Впевнені, Ви звертали увагу, що у ньому передбачений окремий отвір, на який як раз і можна закріпити ваш додатковий аксесуар. Якщо ж Вам більш до вподоби закріпити його у іншому місця – жодних проблем, брелоки із котами комплектуються не тільки кронштейном, а й спеціальним кільцем для кріплення.

У побути брелоки дуже корисні тим, що допомагають дрібним речам, частіше за все ключам, не губитись серед інших речей. Але брелоки із котами несуть ще одну дуже важливу функцію – це чи не найкращий спосіб продемонструвати світу Вашу любов до милих пухнастиків. А із нашим асортиментом, вибір гарного брелока із котом буде максимально простим, адже ми потурбувались про те, щоб надати Вам ретельно підібрані варіанти.

Якими бувають брелоки з котами?

Наприклад, Котоманія пропонує металевий брелок з котом, вкритий якісною емаллю. Такі брелоки можна без побоювань носити зовні на сумці, не зважаючи на погодні умови. Чи можна розмістити на ньому ключі та покласти до сумки – розмір та вага брелока підібрані таким чином, щоб задовільнити обидва варіанти використання.

Брелок з хутра та еко-шкіри – стане у нагоді модницям та шанувальницям котів. Навіть у найстресовіших ситуаціях, які іноді трапляються у житті, цей маленький аксесуар здатен принести відчуття спокою та гармонії. Просто погладьте його та згадайте, що це все минеться, а ввечері вдома Вас чекає Ваш улюблений котик. І все буде добре 🙂

До речі, Котоманія дуже любить тварин (і особливо котів), тому ми не пропонуємо аксесуари з натуральної шкіри чи хутра.

Брелоки з котами у Котоманія