Як обрати оригінальний подарунок для любителя котів?

Главная Блог Як обрати оригінальний подарунок для любителя котів?

Як обрати оригінальний подарунок для любителя котів?

Ви готуєтесь відправитися на свято до людини, яка не уявляє своє життя без чарівних і милих котиків? І Ви не знаєте, що подарувати? У цій статті ми підготували для Вас оригінальні і вдалі ідеї подарунків для любителів кішок, які обов’язково припадуть до душі.

У статті наведені подарунки, які відмінно підходять до будь-якого свята – будь-то День народження, Новий рік, Різдво, 14 лютого чи 8 березня – адже хто як не котики ідеально підходять буквально до будь-якої події?!

Одразу ж чесно зізнаємося, складаючи цю добірку, ми резонно припустили, що в процесі пошуку подарунка для любителів котів, Ви й самі опинитеся під впливом чарівності пухнастих і не забудете порадувати і себе 😉

Домашній декор з котами

Почнемо нашу добірку із постерів із котами, якими можна чудово прикрасити вітальню та продемонструвати гостям свій відмінний смак. Чи повісити їх у спальні та насолоджуватись приємними картинками перед сном. Або прибати собі та подарувати постер з однієї колекції близькій людині, щоб побудувати ще один маленький місток між вами.

Постери повішаємо на стіну, а вікна лишимо голими? Ні, так не піде – для того, щоб декор був повним, ми маємо для Вас наклейки із котами. Їх сюжет завжди буде Вас тішити, бо коти – майстри на всякі штуки, а наші наклейки як раз саме це й відображають.

Раз вже вище зайшла мова про сон, то ми пропонуємо придбати у подарунок декоративні подушки із зображеннями котів або навіть цілу 3D подушку-кота. Адже хто як не маленькі пухнастики завжди охоронятиме Ваш сон від непроханих гостей? Ну це, звичайно, поки котячий не зголодніє і не почне вимагати його погодувати – але, погодьтесь, за захист все ж треба платити.

А коли Ви прокидаєтесь, чи хочеться Вам вставати на холодну підлогу? Ось і нам ні – і саме тому ми підготували для вас можливість придбати e у подарунок для себе (чи кота) яскраві килимки із нестандартними сюжетами з котячого життя.

Аксесуари з котами

І, звичайно, прикрас потребує не тільки Ваша оселя, а й Ви самі! Для цього в нас є всілякі аксесуари із котами. Купіть значок із котом чи брошку із котом та нехай всі оточуючи побачать Вашу котозалежність. Адже в ній немає нічого особливого. Просто Ви до нестями любите котів і це прекрасно!

Одяг з котами

Ми не тільки оригінальні, а й слідкуємо за модними трендами сезонів. І саме зараз у моді нашивки на одяг з котами, або як іх називають – патчі із котами. Це більш серйозний хід ніж зйомні значки чи брошки, але ми впевнені, що Ваша любов до котів сильна як ніколи! Ну і, звичайно, шкарпетки із котами, гадаємо, взагалі ніколи не вийдуть з моди.

А якщо Ви цінуєте більш строгий стиль – у нас на подарунок є брелоки. Звичайно, що з котами. Цей функціональний аксесуар допоможе як зберегти всі ключі, так і стати елементом декору на сумці.

Сумки та гаманці з котами

До речі, що стосується сумок – то вони в нас теж є. І, не повірите, і вони теж із котами! З нашого асортименту Ви можете обрати як легку еко-сумку для походів у магазин чи на пляж, так і більш серйозну сумку чи рюкзак для щоденного користування.

А в сумку звично покласти що? Вірно – гаманець. Ну, а якщо сумка із котами, то й гаманець не має відставати. Милі котячі завжди прослідкують, щоб Ви не витратили зайвого. Адже всім відома котяча економність.

Канцелярія з котами

Ще до сумки із котиком варто покласти ручку із котиком та олівець із котиком – так, ми живемо у цифровому світі, але мати із собою це просте канцелярське приладдя ніколи не стане на заваді. А для того, щоб канцелярія не каталась по сумці, ми пропонуємо покласти її до органайзера з котами.

Кухонне приладдя з котами

Повернувшись із роботи, першою справою, звичайно, треба погодувати кота, а потім непогано було б і себе. Для захисту Ваших повсякденних речей ми підготували фартухи із котами, які з одного боку допоможуть Вам не заляпати речі, а з іншого – веселі котики однозначно зроблять процес приготування їжі вже не таким рутинним.

А розмістити тарілку із смачненьким завжди приємно на красивій підставці для сервирування. Звичайно, що й вона має обов’язково бути із котиком!

Ми можемо перелічити ще багато сфер, де котики завжди будуть доречні, але, гадаємо, Вам буде самім цікавіше передивитись наш каталог подарунків та знайти собі презент до душі.