Килимки із котами – корисний та приємний елемент декору

Главная Блог Килимки із котами – корисний та приємний елемент декору

Килимки із котами – корисний та приємний елемент декору

Килимки, як і будь-який елемент декору, мають виконувати не тільки практичну функцію, а й прикрашати оселю. Так, можна купити однотонний килимок, щоб він просто закривав собою голу підлогу. Але чому не додати до цього ще й приємних емоцій? Килимки з котами із тільки одного погляду на цих милих та симпатичних створінь, можуть підняти настрій та як наслідок – покращити Ваше самопочуття.

До того ж, килимки з котами можуть ідеально вписуватись в декор практично усіх частин Вашого помешкання.

Де розмістити килимки із котами?

Килимок для спальні – погодьтесь, не дуже приємно вставати з ранку та ступати на холодну підлогу та миттю намагатись намацати капці. Такий підйом гарантовано погіршить настрій навіть після гарного сну. А ось якщо Ваші босі ножки із ранку ступають на м’який та приємний на дотик килимок – це гарантовано означає гарний початок дня. Але, як ми казали вище, важливий не тільки фізичний стан, а й настрій – і килимки з котами гарантовано Вам його нададуть!

Килимок для вітальні – це місце, де приймають гостей, де проводять зустрічі, де збираються родиною після насиченого дня. Це час, коли всі справи зроблені і можна просто відпочивати за читанням книжки чи переглядом улюбленого серіалу. Тому саме таке місце обов’язково треба декорувати речами, які можуть надати тільки приємні та теплі емоції. І килимки з котами – саме така річ, адже милі та нішні пухнастики здатні розчулити будь-яке серце (чим вони постійно й користуються).

Килимок для ванної кімнати – класичне “місце проживання” килимків. Тут вони не тільки радують око, а й забезпечують Вашу безпеку. Коли після купання на підлозі залишаються мокрі сліди, можна посковзнутися і впасти на вологій плитці, чого вкрай треба уникати. Але знову ж таки – речі мають бути не тільки функціональними, а й приємними. І килимки із котами забезпечать Вам не тільки безпеку, а й гарний настрій та продовження приємних емоцій після гарячого душу.

Килимок для коридору – ще одне звичне місце для килимка, покликання якого – захищати Вашу оселю від бруду вулиці. І тому дуже важливо поставити на цю посаду не просто якісь там пилозбірник, а килимок саме з котом! Бо відомо, що коти – дуже охайні істоти та не поважають бруд. Наприклад, якщо є вибір між полежати на будь-де, чи на чистих випраних речах – кіт однозначно вибере другий варіант. Це все тільки тому, що він любить чистоту!