Брошка з котом – стильний елемент Вашого образу

Главная Блог Брошка з котом – стильний елемент Вашого образу

Брошка Блискуча киця

Брошка – цілком самостійна прикраса. Її перевагою є те, що вона не прив’язана, до певної частини вашого тіла, як-то кільця або сережки. Окрім чисто естетичного призначення, вона допоможе елегантно скріпити палантин або стильну шийну хустку. А брошки з котами стануть не просто практичним аксессуаром, а чудовим стильовим доповненням.

Гарно підібрана брошка не тільки підкреслить ваш неперевершений стиль, але й допоможе створити гармонію з макіяжем. Акуратна брошка додасть вашому образу цілісність, завершуючи його.

А брошки з котиками крім описаних вище стилістичної і практичної функцій, також продемонструють оточуючим Вашу любов до пухнастиків. І це не тільки багато скаже про Вас ще навіть до початку знайомства, але також і від початку налаштує майбутнього співрозмовника на позитивний лад. Або просто дасть привід для початку розмови. Адже милих котиків люблять буквально усі! 🙂

Навіть при необхідності дотримуватись виключно офіційного стилю, акуратна невеличка брошка відмінно закцентує на собі увагу оточуючих і, як наслідок, на Вас. А яскрава брошка відмінно згодиться в літню пору року, коли стиль не підходить для масивних прикрас. Але при цьому, саме брошка додасть особливий шик навіть самому простому наряду.

Брошки не мають будь-якої обов’язкової прив’язки до матеріалів, з яких вони з виготовлені. Це може бути метал, шкіра, тканина і навіть кручений дріт в техніці wire wrap. Розмір і колір брошки також залежить виключно від смаку і таланту майстра – вони можуть бути від класичного чорно-білого, до різнобарвного, а також при створенні брошок часто використовуються камені, бісер, намистини і стрази.

Брошки з котами у Котоманія