Значки із котами – оригінальний та символічний подарунок

Главная Блог Значки із котами – оригінальний та символічний подарунок

Значок Купа котів

Значки більше не виступають тільки як офіційний символ та нагрудний знак, який носять на лацкані піджаку із чітким та ясним підтекстом. Купити значок можна просто як модний та оригінальний аксесуар. Значок для одягу можна зустріти на джинсових куртках, пальто, светрах і навіть шапках. Однак лише й одягом місце розміщення значка не обмежується — його можна закріпити на рюкзаку, сумці, взутті чи гаманці. Головне, щоб Вам було зручно, а оточуючим — видно аксесуар.

Не зважаючи на розширення тематик та місць носіння, значок, як і раніше, відмінно виконує символічну функцію. Значки з котами однозначно продемонструють оточуючим Вашу любов та прихильність до пухнастиків. Симпатичний та акуратний значок із котом обов’язково приверне увагу та викличе посмішку від зустрічних. До того ж, можна підібрати значки, цікаві не тільки за формою, а й за вмістом. Наприклад, купіть із друзями значки з котами та забавним написом “Клуб любителів пухких котів” і це стане своєрідною візитною карткою Вашої дружньої компанії.

Значки із котами завжди стануть гарним подарунком для шанувальників котів — недорога, але тематична і ретельно підібрана під його смак річ неодмінно порадує отримувача.

Чому варто купити значок з котиком?

Ще одна із цілей використання значка — це покращення вигляду звичайної речі. Погодьтесь, власників практичних джинсових курток — мільйони, але ж хочеться якось виділитись. І саме ось тут на допомогу й приходить невеличкий яскравий елемент, з яким звична річ заграє новими кольорами та змінить свій вигляд. Або у Вас є улюблена та затишна річ, від якої Ви абсолютно не хочете відмовлятись, але її зовнішній вигляд вже трохи приївся. Нема нічого простішого, ніж купити декілька значків та перетворити її у щось новеньке.

Як носити значки?

Деякі знавці моди розповідають про правильність використання не більше 1-2 значків разом, мовляв, більше буде занадто. Але сучасні модники та модниці створюють навіть цілі тематичні композиції купуючи значки однієї тематики. Немає жодних обмежень для польоту Вашої творчості — лише Ваше власне бажання.

Наведемо лише декілька порад щодо правильного підбору значків:

  • якщо значок однотонний — колір значка має контрастувати із кольорами речей;
  • аналогічно із одягом із принтом — якщо принт яскравий та із багатьма деталями, значок у схожому забарвленні буде губитись на його фоні;
  • в цілому, намагайтесь підбирати колір значка відмінним від кольору одягу — інакше це значно знизить вірогідність його помітити.

Переваги якісних значків

  • яскраві кольори та відтінки, які не вицвітають на сонці та не стираються;
  • усі деталі якісно промальовані, кромки зроблені чітко;
  • зроблені із міцного і довговічного матеріалу, що дозволяє використовувати значок довгі роки.

Значки з котами у Котоманія