Фартухи з котами – надійний захист від сюрпризів на кухні!

Главная Блог Фартухи з котами – надійний захист від сюрпризів на кухні!

Фартух чорно-білий Кіт з сердечком

Фартух – абсолютно незамінна та практична річ на будь-якій кухні. Адже саме він захищає Вас у процесі приготування смачного від бризок жиру, води, сипучих продуктів, крапель соку фруктів і овочів… Тобто саме фартух надійно захистить буквально від усього, що може забруднити ваш одяг під час приготування їжі. А хто ж як не кіт завжди є головним поціновувачем Ваших кулінарних зусиль? От саме тому, фартухи з котами – єдиний можливий вибір для котовласника!

Але ж навіть сама практична річ може бути красивою та приємною на погляд. А яскраві кольори фартуха мають кожного разу робити із звичного процесу приготування їжі – справжнє свято. Саме цією концепцію ми й керувались, пропонуючи Вам фартухи з котами. Милий та цікавий принт порадує не тільки домашніх, а й гостей – адже саме фартух з котом не соромно повісити на чільне місце на кухні, доповнивши ним інтер’єр. Адже кожен котовласник знає, що виключно коти – єдина та найголовніша прикраса будь-якої оселі!

Універсальний розмір фартуха з котами дозволить використовувати його не тільки господині, а й господарю. А довгі зав’язки на поясі фартуха дозволять охопити будь-який об’єм власника 🙂 До того ж, будучи виконаний із міцної тканини, він не тільки надійно захистить від неприємних “кухонних сюрпризів”, а й легко переться та швидко висушується.

Фартух – річ часто використовувана і періодично вимушено потребує заміни. Розуміючи це ми спромоглися не тільки представити широкий асортимент варіантів, щоб Ви могли радувати себе різними дизайнами, а й запропонувати Вам приємну ціну на наші фартухи.

А для того, щоб інтер’єр кухні був повнішим, рекомендуємо також переглянути нашу колекцію підставок та килимків для сервірування, а для прикрашання стін кухні – погляньте на постери.

Фартухи з котами у Котоманія